Zdrowo jem, więcej wiem!

Uczniowie klasy IIIb zakończyli jesienny etap ogólnopolskiego projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”, organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Celem projektu jest wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych. Uczniowie razem z wychowawcą wykonali sześć zadań konkursowych:

1. Lekcja: Smacznie, zdrowo, kolorowo.

2. Konkurs: Zagadki owocowo-warzywne.

3. Lekcja: Każdy uczeń chce zostać Siłaczkiem.

4. Konkurs: Najciekawsza praca przedstawiająca Order Miłośnika Sportu.

5. Forum zdrowia: Jak przekonać dziecko do jedzenia warzyw?

6. Promocja zdobytej wiedzy i podjętych działań.

W czasie zajęć projektowych dzieci wykazały się dużą kreatywnością, miały przy tym mnóstwo dobrej zabawy, a uśmiech cały czas gościł na ich twarzach. Zdjęcia w galerii.