Wspieraj edukację przekaż 1% procent podatku dla naszej szkoły

Szanowni Rodzice i Przyjaciele ZSP w Sobiekursku, zwracam się z prośbą o przekazanie naszej szkole 1% podatku za pośrednictwem Fundacji Studenckiej “Młodzi Młodym”. Na plakacie i wizytówce umieszczone są informacje dotyczące sposobu wypełniania rozliczenia podatkowego uwzględniającego darowiznę. Zgodnie z założeniami statutowymi Fundacji 90% zgromadzonych środków trafia do szkoły z przeznaczeniem na wyposażenie w pomoce dydaktyczne lub poprawę bazy lokalowej, co jest dla nas niezmiernie ważne i potrzebne. Proszę również o przekazywanie prośby o darowiznę znajomym lub członkom rodziny, którzy nie planują odpisu na inne cele. Z góry serdecznie dziękuję, Marzena Wiśniarska

plakat i wizytówka znajdują się na https://www.facebook.com/spsobiekursk/