To była prawdziwa uczta dla zmysłów!

   Niecodzienna scenografia, przepiękne kostiumy, wspaniała gra aktorska, fantastyczne efekty audiowizualne, niezwykła muzyka opierająca się na klasycznej kameralnej instrumentacji przeplatanej z brzmieniami etno – to wszystko mieli okazję zobaczyć uczniowie klas IIIa i IIIb na NOVEJ SCENIE Teatru Muzycznego ROMA. Twórcy musicalu „Przypadki Robinsona Crusoe”, utrzymanego w konwencji science fiction, przenieśli widzów w odległą przyszłość, w której Robinson odbywa kosmiczne podróże, a ostatecznie po wielu przygodach ląduje na bezludnej wyspie na jednej z planet, gdzie spędza dwadzieścia osiem lat. Spotkanie Robinsona i Piętaszka w odległej galaktyce uświadomiło nam, że prawdziwa przyjaźń, współpraca, szacunek do drugiego człowieka i jego odmiennej kultury to wartości ponadczasowe. Wszyscy byli zachwyceni tym, co zobaczyli, usłyszeli, przeżyli i wrócili bardzo zadowoleni. Zdjęcia w galerii.