Świąteczna Opowieść

W ramach corocznego koncertu kolęd i pastorałek w tym roku przygotowaliśmy przedstawienie “Świąteczna opowieść” na motywach “Opowieści wigilijnej” K. Dickensa. Scenariusz opracowała nauczycielka muzyki p. Magdalena Przybysz, a dekoracje nauczycielka plastyki,p. Urszula Gawin. Przedstawienie wzbudziło wiele emocji wśród publiczności, wzruszenie oraz potrzebę refleksji na temat wartości w życiu człowieka.
Dziękujemy p. Tomaszowi Rosłonkowi OSP Łukówiec za wypożyczenie oświetlenia, części instrumentów oraz niektórych rekwizytów, p. Markowi Bąkowi za obsługę oświetlenia, p. Markowi Kamińskiemu za wypożyczenie sprzętu do nagrań, Ks. Proboszczowi za wypożyczenie mikroportów. Uczniom, Franciszkowi Gajgierowi i Mateuszowi Pirosowi za obsługę nagłośnienia.
Dziękujemy wszystkim uczniom i przedszkolakom za piękny występ, wychowawcom za pomoc w przygotowaniach. Szczególnie gorące podziękowania dla uczniów klasy VIa.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku. Zdjęcia w galerii.