Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się dnia 01 września (środa) o godz. 10.00 na boisku szkolnym. Po części ogólnej uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do swoich klas, a następnie na godz. 11.00 na mszę św. do miejscowego kościoła.

Informacja o kursach autobusu w tym dniu będzie podana po ustaleniu z przewoźnikiem. Przedszkole i świetlica pracują w trybie normalnym, czyli w godzinach 07.00- 17.00. Obiady dla uczniów będą od czwartku 02.09. dla uczniów, którzy będą zgłoszeni najpóźniej w dniu rozpoczęcia. Zgłoszenia można dokonać drogą mailową na adres: kierownik@zsp-sobiekursk.pl  Przy zgłoszeniach na obiady prosimy Rodziców o informację na jakie dania zapisują dzieci: całość, tylko zupę lub tylko drugie danie.

Zebranie rodziców odbędzie się dnia 02.09.21r. o godz. 18.00 w klasach, a następnie o godz. 19.00 spotkanie nowo wybranej Rady Rodziców w sali gimnastycznej. Ze względu na ograniczenia epidemiczne nie planuję zebrania ogólnego.

                                                                                      Marzena Wiśniarska