Podziękowania

Szanowni Rodzice, ostatnie dni ferii, a szczególnie sobota, były dniami bardzo pracowitymi. Dzięki zaradności Pani Przewodniczącej Rady Rodziców Joanny Michalak udało się zaangażować do pomocy wielu Panów-ojców naszych uczniów, którzy wykazali się niezwykłą sprawnością przy składaniu mebli i pracach remontowo- budowlanych. Efekty widoczne są na zdjęciach na szkolnym Facebooku, chociaż jeszcze nie wszystko jest ostatecznie urządzone.

Świetlica powiększyła się znacząco, wreszcie dzieci mają przestrzeń i kącik do zabawy na podłodze (ulubione miejsce). Nową część można rozpoznać po biało- beżowym kolorze ścian. Przy wejściu zabudowane są rury, szczególnie obskurna była ta od kanalizacji (do tego zapewniała efekty dźwiękowe). Czekamy jeszcze na nowe meble i wtedy przystąpimy do dekorowania ścian, więc nie będzie tak pusto.

Sala klasy 1. jest już prawie urządzona, czekamy na dostawę tablicy interaktywnej. Pierwszaki już się tam uczą.

W nowej bibliotece trwa układanie książek. Mieści się ona w dawnym magazynku, który wyglądał tak, jak dawna harcówka. Za to pomieszczenie chcemy się zabrać w najbliższą sobotę. Planowany jest tam skład sprzętu sportowego i przebieralnia dla chłopców. Chciałabym też odnowić salę informatyczną, która przytłacza ciemnymi i brudnymi ścianami. Farbę już kupiłam, czekam na malarzy:).

W kolejnej nowej sali przeznaczonej dla klasy 4. są już wszystkie stoły, krzesła i szafki, ale na razie jeszcze bez frontów. Mam nadzieję, że będą dostarczone przed powrotem dzieci do nauki stacjonarnej.

Na swoją kolej do malowania czeka też korytarz górny, który ma kilka odcieni różu i liczne łaty po szpachlowaniu ubytków. Liczę, że w kolejne soboty stawią się Panowie już umówieni w czasie ostatnich prac, a także nowi ochotnicy.

Bardzo serdecznie dziękuję Panom, którzy pracowali w ciągu ferii, a są to:p. Adam Kwiatkowski, p. Michał Szyszka, p. Michał Michalak, p. Jarosław Prudzyński, p. Paweł Żywek, p. Piotr Małuj, p. Sylwester Miros, p. Rafał Kamiński, p. Piotr Paszkowski, p. Łukasz (który nie chciał wyjawić nazwiska:)), p. Dawid Zdunek, p. Paweł Lewandowski, p. Adam Szatanek, p. Marcin Walicki, p. Mariusz Lesiak. Do tej grupy należą też rodzice dzieci z przedszkola, którzy składali bardzo skomplikowaną szafę na pościel, ale przez nadmiar skromności nie chcieli ujawniać swoich imion i nazwisk:) Wszystkim BARDZO, BARDZO dziękuję i liczę na dalsze zaangażowanie i pomoc.

Marzena Wiśniarska