PIKNIK SZKOLNO-RODZINNY

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sobiekursku wraz z Radą Rodziców składają serdeczne podziękowania Sołtysowi oraz OSP Łukówiec, nauczycielom, pracownikom szkoły, wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w organizację pikniku.

Składamy gorące podziękowania sponsorom za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną naszej placówce.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ŚLEMY DLA NASZYCH SPONSORÓW I PRZYJACIÓŁ, BEZ KTÓRYCH NASZE SPOTKANIE NIE BYŁOBY TAKIE PIĘKNE.

BIEDRONKA, PIEKARNIA OSKROBA,

PIEKARNIA STAROPOLSKA, PIEKARNIA WANDA,

PRODUCENT MIĘSA I WĘDLIN SUPER DRÓB, SZTUKA MIĘSA,

FIRMA SANTE,

TEATR MIEJSKI W OTWOCKU, GROSZEK,

FIRMA VEGAPOL,

SKLEP SPOŻYWCZOPRZEMYSŁOWY CAŁOWANIE URSZULA WÓJCIK, ICE NET SP. JAWNA Z OTWOCKA,

FIRMA HANDLOWA EB SP. JAWNA Z OTWOCKA SEKUŁA ZBIGNIEW, SEKUŁA EWA,

PPHU AS SŁAWOMIR ANDRZEJEWSKI Z SOBIEKURSKA, JOANNA I MICHAŁ MICHALAK,

GOSPODARSTWO OGRODNICZE EMILIA STANIETA, KATARZYNA CHOJKA Z MĘŻEM,

BIURO KSIĘGOWE MFINANSE MONIKA POPIS, IZABELA WINIAREK Z MĘŻEM,

EWELINA SZKLARZ,

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW „POD PRĄDPIOTR ZARĘBA, MECHANIKA POJAZDOWA BORKOWSKI ROBERT,

KAROL MICHALAK,

WIOLETTA ANDRZEJEWSKA, EMILIA LENARCZYK, KINO OAZA,

HURTOWNIA EB,

DOMESTIC POLAND SP. Z O.O. SOUDAL SP. Z O.O.

BODO MOLLER CHEMIE POLSKA SP. Z O.O.

FOBARO SP. Z O.O. FORCH POLSKA SP. Z O.O. MARIUSZ ZAWADZKI,

KATARZYNA FLORIAŃCZYK SPN NAILS PROFESSIONAL, STAJNIA OSTRÓWIEC,

SALON URODY LEJDIS Z KARCZEWA,

SALA ZABAW CHATKA PUCHATKA Z KARCZEWA,

SALA WESELNA U WIESŁAWA CAŁOWANIEBOŻENA IWIESŁAW ZAWADZCY,

SALON FRYZJERSKI ANNA Z SOBIENIE JEZIORY, SALON URODY PANTEROSSA Z KARCZEWA, STUDIO PIĘKNA JUSTYNA PRZYBYSZ,

SALON FRYZJERSKI ŁEST,

RODZICE DZIECI Z ZESPOŁU SZKOLNOPRZEDSZKOLNEGO Z SOBIEKURSKA,

OSP ŁUKÓWIECCAŁEMU ZESPOŁOWI,

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKOLNOPRZEDSZKOLNEGO W SOBIEKURSKU, PANI HANNA SZOSTAK, BARBARA RYBKA OBSŁUGA PUNKTU MEDYCZNEGO,

PAN BURMISTRZ MICHAŁ RUDZKI, GRUPA REMONTOWA,

ZESPOŁOWI Z KUCHNI Z NASZEJ SZKOŁY W SOBIEKURSKU, SZKOŁA ŚPIEWU VOCALMANI Z OTWOCKA,

DJ KAMIL POPIELUCH, GRUPA TETRALNA IKRA, PAN SOŁTYS ŁUKÓWCA. SZKOŁA KARATE „KAZOKU

W niedzielę 26 maja na terenie OSP Łukówiec odbył się Piknik Szkolno-Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców, Radę Pedagogiczną i OSP Łukówiec.
Piknik rozpoczął się programem artystycznym przygotowanym przez przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły. W dalszej części wystąpił zespół Piskorze, obejrzeliśmy spektakl Teatru Ikra pt. “Kopciuszek”. Mogliśmy zobaczyć również pokaz Karate, występy dzieci ze szkoły muzycznej. Atrakcją był również pokaz maszyn wojskowych, zabawa fantowa, kiermasz książek, dmuchańce dla dzieci, wata cukrowa. Rodzice przygotowali pyszne jedzenie m.in. hot-dogi, potrawy z grilla, ciasta, gofry, napoje. Zabawę umilał DJ Kamil świetną muzyką i animacjami dla dzieci.

Pogoda nam dopisała, przybyło wielu gości i bawiliśmy się wspaniale!