Kolejne prace remontowe za nami

Z wielką radością chciałabym poinformować o zakończeniu kolejnych etapów urządzania szkoły. Jak zwykle pomoc Rodziców była nieoceniona. Pan Marcin Rosłonek złożył meble w świetlicy i pozostałe szafki w nowych klasach, a p. Joanna Andrzejewska podarowała piękne kwiatki do ozdobienia świetlicy i przedszkola. Pan Konrad Wysmułek wykonał drewniane parapety do zerówki oraz na górny korytarz, który został odnowiony. Również sala informatyczna zyskała lepszy wygląd dzięki pomalowaniu ścian i zmianie części kolorystyki. Mam nadzieję, że kiedy uczniowie wrócą do szkoły, będzie im przyjemnie uczyć się w czystych i estetycznych pomieszczeniach. Dzięki życzliwości Urzędu Miejskiego w Karczewie oraz MOPS-u szkoła dostała spory zasób mebli i krzeseł, za co również bardzo dziękuję.

Rozpoczynamy remont łazienki przy szatniach, aby dostosować ją do potrzeb mniejszych dzieci. Ma służyć przede wszystkim tym, które potrzebują skorzystać z toalety w czasie pobytu na boisku lub placu zabaw. Wtedy droga do WC jest daleka, szczególnie dla przedszkolaków. Jeśli ktoś z Państwa dysponuje czasem i umiejętnościami, serdecznie zapraszam do pracy:). Przypominam też o kiermaszu ozdób świątecznych, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę. Dochód będzie przeznaczony na zakup książek do biblioteki szkolnej. Serdeczne podziękowania dla inicjatorki kiermaszu- Pani Joanny Michalak, która własnoręcznie wykonała mnóstwo przepięknych dekoracji, oraz dla Pani Honoraty Szymańskiej za wykonanie równie pięknych palm. Zdjęcia odnowionych pomieszczeń oraz ozdób świątecznych dostępne są na szkolnym Facebooku. Wkrótce też będzie nowa strona internetowa szkoły. Zachęcam do oglądania, oraz dołożenia swojej cegiełki do upiększania szkoły lub terenu wokół niej. Wraz z nadejściem wiosny będziemy urządzać kwietniki, a wtedy przydadzą się sadzonki kwiatów i krzewów. Marzena Wiśniarska