Zespół Szkolno Przedszkolny w Sobiekursku

11 Lut 2018
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Tenisie Stołowym

7 lutego w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Wiązownie reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły wzięły udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w Tenisie Stołowym. W końcowej klasyfikacji drużyna dziewcząt zajęła bardzo dobre III miejsce, natomiast chłopcy skończyli rozgrywki na etapie grupowym. Zdjęcia w galerii.

11 Lut 2018
Drużynowe Mistrzostwa Gminy Karczew w Tenisie Stołowym

W dniu 6.02.2018r. w hali MOSiR w Karczewie reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły uczestniczyła w Mistrzostwach Gminy Karczew w Tenisie Stołowym - gry drużynowe. Zespół dziewcząt wygrał wszystkie swoje mecze i zajął I miejsce, natomiast drużyna chłopców minimalnie uległa Szkole Podstwawoej nr 2 z Karczewa i zajęła miejsce II. Zdjęcia w galerii.

08 Lut 2018

Bal karnawałowy odbędzie się w dniu 9 lutego (piątek) w godz. 9:30 - 15.30

1. 09:30 - 11:00 przedszkole i klasa "0"

2. 10:00 - 12:30 klasy I - III

3. 11:00 13:30 klasy IV (chętni do 14:30)

4. 12:30 - 15:30 klasy V - VII

Obiady:

godz. 11:25 dla uczniów kl. IVa, V, VI, VII

godz. 12:30 dla uczniów kl. IVb, III, II, I

22 Sty 2018
Robotyka w klasie I

Gratulujemy pomysłów i super wykonania wszystkim dzieciom i tatusiom. Zdjęcia w galerii.

06 Sty 2018
Koncert kolęd i pastorałek

Koncert kolęd i pastorałek odbędzie się 14 stycznia (niedziela) o godzinie 17.00. Zapraszamy.

06 Sty 2018
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami odbędą się 11 stycznia (czwartek) o godzinie 17.00. Zapraszamy.

30 Gru 2017
Jasełka w szkole

Święta to moment magiczny, pełen spokoju i ciepła rodzinnego domu. Człowiek zatrzymuje się wśród zgiełku, zastanawia się co jest dla niego ważne, stara się okazać drugiemu człowiekowi jak bardzo istotne jest to, aby nie być samotnym. W ten magiczny czas przenieśliśmy się już 20 grudnia. Wieczorną porą rozpoczął się spektakl przygotowany przez uczniów klasy III, pod opieką p.Ewy Gałczyńskiej, którego pierwszymi recenzentami byli Rodzice, Dziadkowie i goście występujących uczniów. Gromkie oklaski i twarze pełne wzruszenia świadczyły o tym jak bardzo podobało się przedstawienie. Występ był ogromnym przeżyciem zarówno dla aktorów, jak i dla Rodziców, którzy przyszli obejrzeć swoje pociechy. 22 grudnia Jasełka zostały wystawione po raz drugi. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, Grono Pedagogiczne, Dyrekcja, członkowie Rady Rodziców oraz goście. Przypomnieliśmy sobie istotę cudu, jakim było narodzenie Chrystusa. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Radosny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim i przypomniał, o tym, że Święta Bożego Narodzenia już są blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca wszyscy występujący otrzymali głośne i długie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie. Po Jasełkach w świątecznym nastroju, odbyło się spotkanie opłatkowe. Była to wspaniała okazja do złożenia życzeń, wzruszeń i wspomnień, których nigdy nie brakuje.