Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Serdecznie zapraszam wszystkich Uczniów i Rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego dnia 01 września 2020r. Ze względów bezpieczeństwa nasze pierwsze wspólne spotkanie odbędzie się bardzo krótko, z podziałem na grupy klasowe. Przy dobrej pogodzie spotkamy się na boisku szkolnym (każda klasa obok swojego Wychowawcy), w razie deszczu – na sali gimnastycznej. Po 10-15 minutach części oficjalnej Uczniowie przejdą do klas lekcyjnych na pierwszą w tym roku szkolnym „lekcję” z Wychowawcą poświęconą zasadom zachowania w szkole w warunkach pandemii, oraz bieżącym sprawom organizacyjnym. Najważniejsza z nich będzie dotyczyła zmiany dziennika elektronicznego: z Librusa przeniesiemy się na Vulcan. Powody zmiany wyjaśnię Rodzicom przy najbliższej okazji.

Godziny spotkań ogólnych:

  1. Grupa „Biedronki” i zerówka: godz. 9.00
  2. Klasy I-III- godz. 9.30
  3. Klasy IV-VIII- godz. 10.00.

Dla Przedszkolaczków będzie to trudny dzień rozstania z najbliższymi, więc odwiedzę ich w sali około godz. 10.30.

Tego dnia przedszkole, zerówka i świetlica pracują w godzinach 7.00-17.00.

Mam nadzieję, że mimo ograniczeń powrót do szkoły będzie dla nas wszystkich radosnym wydarzeniem. Liczę, że szybko nawiążemy kontakt, abym mogła poznać swoich nowych Uczniów i ich Rodziców. W pierwszym tygodniu nauki planuję wizytę w każdej klasie. Chciałabym poznać Wasze potrzeby i oczekiwania względem szkoły, a szczególnie nas- nauczycieli.

W imieniu Księdza Proboszcza zapraszam na Mszę Świętą w intencji całej naszej społeczności szkolnej dnia 01 września o godz. 18.00 do kościoła parafialnego w Warszawicach.

Pani Elżbieta Wyszomirska- wychowawczyni grupy „Krasnale”, zaprasza nowo przyjęte dzieci (rocznik 2017) wraz z Rodzicami na spotkanie zapoznawcze w piątek 28.08.20r.  Zbiórka o godz. 10.00. przed głównym wejściem.

                                                                                              Marzena Wiśniarska