Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

1 września był w tym roku dniem szczególnym. Po wielu miesiącach, uczniowie i nauczyciele powrócili wreszcie do naszych szkolnych murów, gdzie z radością spotkali się na inauguracji roku szkolnego 2020/2021.

Na uroczystości, burmistrz gminy Karczew – pan Michał Rudzki, podziękował pani Małgorzacie Kabulskiej za ostatnie piętnaście lat pracy na stanowisku dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sobiekursku i przedstawił wszystkim Jej następczynię – panią Marzenę Wiśniarską.

Zapowiedział również, że dwie nowe sale lekcyjne zostaną wkrótce oddane do dyspozycji społeczności szkolnej.

W nowym roku życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i dyrekcji, wierzymy, że pandemia nie przeszkodzi w ich osiągnięciu.