Harmonogram nauczania hybrydowego

Szanowni Państwo, zgodnie z rozporządzeniem MEiN od dnia 04 maja wszystkie klasy 1-3 uczą się stacjonarnie. Od 17 maja wdrażamy nauczanie hybrydowe, które będzie wyglądało następująco:

– na stałe wracają klasy: 8 (ze względu na egzaminy) i 4 (będą się uczyć w nowej sali bez kontaktu z innymi);

– w pierwszym tygodniu (17.-21. maja ) stacjonarnie uczą się klasy 5 i 7a, klasy 6 i 7b- zdalnie;

– w drugim tygodniu (24.-29. maja) odwrotnie: stacjonarnie uczą się klasy 6 i 7b, klasy 5 i 7a- zdalnie. Z tego tygodnia wypadają 3 dni z powodu egzaminów klasy 8 (25-27 maja).

Od dnia 31 maja wszystkie klasy wracają do nauki stacjonarnej.Dzieci będą przebywać w szkole w reżimie sanitarnym, dlatego bardzo proszę o zaopatrzenie ich w maseczki. Przypominam też o konieczności przyniesienia obuwia na zmianę. Będziemy pracować wg dotychczasowego planu lekcji, do niego dopasujemy rozkład jazdy autobusu szkolnego.

Pozdrawiam serdecznie, Marzena Wiśniarska